top of page

ART hry BREW STORY


Prinášame ďalší článok zo série artov slovenských hier, ktorý vám tento týždeň priblíži art hry BREW STORY. Ak máš rád pivo a hry - určite si prídeš na svoje!

O hre

Od predaja plechoviek piva na pláži cez varenie piva v garáži vášho otca až po svetoznámeho majstra piva. Time management je tu kľúčový. Sledujte rozhovory a udalosti so zákazníkmi, aby ste splnili objednávky, spravovali svojich zamestnancov a aby boli všetci spokojní. Varte občerstvenie a predávajte tovar, aby ste maximalizovali spokojnosť zákazníkov. A čo je najdôležitejšie, vybudujte si svoje pivovarnícke impérium.


V hre budeš navyše odomykať outfity a prostredia, prechádzať zábavným naratívom ale hlavne a predovšetkým čapovať hektolitre piva! 

O developerovi

Umožňujeme kreativite prúdiť. S inováciami a konceptom kolektívneho vlastníctva zapísaným v našej DNA boli v marci 2019 v Bratislave na Slovensku založené Tater Games. Udržujeme tímy malé, ale požadujeme vysoký výkon. Naša hierarchia je plochá a poskytuje otvorený prístup k analytike a údajom, takže naši kreatícvi môžu byť zapojení do dôležitých rozhodnutí a byť zodpovední za úspech spoločnosti.

Tím má bohaté skúsenosti s vývojom hier, inteligentnými zmluvami a NFT. S kontraktom pracovať na veľmi úspešnej NFT hre. S vynikajúcimi prepojeniami a zoznamom kontaktov z brandže. Partia chalanov pri pive, rozprávajúcich sa o najdôležitejšej veci – hrách, výsledkom čoho je myšlienka postáv inšpirovaných lesom, ktoré žijú v ére blockchainu.


 
BREW STORY a TATER GAMES ďakujeme a želáme veľa zdaru a úspechov! Ak sa vám tento článok páčil, zdieľajte ho s priateľmi na sociálnych sieťach.

Pomôžete nám tak s obohatením Slovenskej digital-artovej scény.


60 views

Recent Posts

See All