top of page

ART hry Puzzle Adventure


Tento týždeň s pomocou Pixel Federation prinášame ukážku ich nového titulu Puzzle Adventure. Môžete sa tešiť na nálož parádnych konceptov, keyframes, character sheets a omnoho viac!

O hre

Puzzle Adventure je nová 3D dobrodružná hra, plná jedinečných hádaniek a tajuplných hlavolamov. Nájdi stratené magické artefakty, poklady a kryštály, preskúmaj nadprirodzený svet plný monštier, beštií, paranormálnych stvorení a ukrytých, zakliatych predmetov. Rozlúšti strašidelné záhady, uteč pred príšerami a objasni vraždy a zločiny.


Staň sa detektívom, vyšetruj príbehy a vraždy, ktoré sa spájajú s jedinečnými postavami, príšerami alebo beštiami. Vlkolaci, duchovia, nadprirodzené udalosti a záhady, toto všetko ťa očakáva v tejto 3D dobrodružnej hre plnej tajuplných hlavolamov. Vyrieš 3D hlavolamy, nachádzaj ukryté veci a poklady a uteč z hrobiek v nových náročných záhadách a hlavolamoch tohto nadprirodzeného sveta.


Vylepšuj svoj tábor, zbieraj energiu, aby si mohol preskúmať nadprirodzené záhady, hlavolamy, hádanky a magické artefakty, ktoré ti pomôžu napredovať v tomto 3D tajuplnom dobrodružstve. Cestuj naprieč nádhernými 3D lokalitami a tajnými hrobkami, tohto nadprirodzeného sveta. Nájdi zakliate predmety v strašidelných oblastiach plných duchov, monštier a iných nadprirodzených príšer. Priprav sa na najlepšie 3D tajomné hlavolamy, ktoré si kedy hral. Nadprirodzené úlohy a tajomstvá, detektívna práca, čarovné príšery a unikátne postavy zasadené do strašidelného, hlavolamami nabitého príbehu. 

O developerovi

V roku 2007 sa stretli 4 herní nadšenci, aby vybudovali hernú vývojársku spoločnosť. Prostredie nebolo ideálne – Slovensko bolo len 18 rokov v demokracii, stále v procese ekonomickej integrácie, s obmedzenými možnosťami podnikania a bez silného IT či herného zázemia. Zakladatelia Pixel Federation – Šimon Šicko,Lucia Šicková, Marián Fridrich a Filip Fisher však mali dosť odvahy dať do toho všetko.

Dnes má Pixel Federation tím 300 ľudí, 7 free to play mobilných hier na trhu, takmer 140 miliónov hráčov po celom svete, pobočky v dvoch krajinách.


 


Puzzle Adventure a Pixel Federation ďakujeme a želáme veľa zdaru a úspechov! Ak sa vám tento článok páčil, zdieľajte ho s priateľmi na sociálnych sieťach.

Pomôžete nám tak s obohatením Slovenskej digital-artovej scény.


101 views

Recent Posts

See All