top of page

ART hry Shadows: AwakeningDnes tu máme ďalší článok zo série artov slovenských hier. Nesmierne nás teší, že vám môžeme predstaviť parádny Shadows: Awakening od našich krajanov z Games Farm!


O hre

Shadows: Awakening je unikátne izometrické RPG pre jedného hráča s taktickým bojom v reálnom čase. Hráč získava kontrolu nad démonom, ktorý bol povolaný do Ríše Tieňov – Požierača duší (Devourer) – aby konzumoval duše dlho mŕtvych hrdinov, do ktorých sa následne dokáže prevteliť a tak vstúpiť do nášho Sveta smrteľníkov.

Lenže duše padlých hrdinov sú stále prítomné a občas nie je úplne jasné, či má kontrolu démon, alebo samotný hrdina. Hráč môže dynamicky prepínať svety prepínaním hrdinov a kombinovať schopnosti rôznych hrdinov na získanie taktických výhod v boji a na riešenie rôznych situácií. Shadows Awakening je epické dobrodružstvo s úchvatným príbehom a očarujúcou grafikou. 

O developerovi

Spoločnosť Games Farm je aktuálne asi najstarším vývojárským štúdium na Slovensku, ktoré funguje kontinuálne od roku 2001. Games Farm sa zapodieva vývojom počítačových hier pre PC a herné konzoly a profiluje sa špeciálne na vývoj RPG projektov. K súčasnému dňu spoločnosť Games Farm dokončila v spolupráci s vydavateľmi viac ako 20 samostatných herných projektov,

ktoré sa distribuujú prostredníctvom

obchodných partnerov po celom svete

na všetkých platformách, primárne na PC

a herných konzolách.


 

Shadows: Awakening a Games Farm ďakujeme a želáme veľa zdaru a úspechov!


Ak sa vám tento článok páčil, zdieľajte ho s priateľmi na sociálnych sieťach.

Pomôžete nám tak s obohatením Slovenskej digital-artovej scény.237 views

Recent Posts

See All